Блискавичний виступ хореографічної студії «Grand Flavah» в Міжнародному аеропорту «Бориспіль»

Адміністрацією системи low-костерів в Україні з 13 на 14 грудня до Міжнародного аеропорта «Бориспіль» була запрошена хореографічна студія «Grand Flavah» (керівник – Куклінова Валерія) на виступ під час проведення непересічної події – вітання 2 000 000 пасажира!

Студенти-грінченківці гідно презентували творчість грінченківської родини, яка завжди була і є щиросердно відкритою до людей.

Формат лідерстваслужіння якнайкраще довів всім присутнім у залі відльоту, що головний меседж для кожного із нас – це творення любові і добра.

Цей виступ став особливим напередодні зимових свят і був прекрасним побажанням миру і злагоди всім від Університету Грінченка.