Привітання з Новим роком!

Традиційно напередодні Новорічних свят Первинна профспілкова організація Київського університету імені Бориса Грінченка щорічно долучається до придбання солодких подарунків та квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей спілчан. Цього року діти відвідали новорічну феєрію «Таємниця чаклуна» в Київському палаці дітей та юнацтва, театральні вистави «Дюймовочка», «Снігова королева» в Київському академічному театрі юного глядача на Липках та новорічне циркове шоу «Мандри Задзеркаллям» в Національному цирку України.

Новорічні та Різдвяні свята - улюблена пора не тільки малечі, а й дорослих, адже саме в цей час кожен вірить в диво та чекає здійснення найзаповітніших мрій. Бажаємо нашим спілчанам у прийдешньому році міцного здоров’я, тепла родинного затишку, любові та радості!

Привітання з Новим роком!