За ініціативи Київського університету імені Бориса Грінченка, науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти та підтримки Головного управління освіти і науки КМДА, компанії «Майкрософт Україна», компанії Intel в Україні 26 вересня 2012 року стартував перший, пілотний етап проекту «Освітній простір Києва», учасниками якого є 60 директорів загальноосвітніх начальних закладів.
Для директорів ЗНЗ Оболонського, Подільського, Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районів дводенний тренінг під керівництвом Морзе Н. В., проректора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора педагогічних наук, професора, члена Національної академії педагогічних наук України буде проведено 8 та 17 жовтня.
Директорів ЗНЗ Голосіївського, Дарницького, Деснянського, Дніпровського та Печерського районів, команда тренерів-наукових співробітників НДЛ інформатизації освіти запрошує 10 жовтня на другий день тренінгу.
Місце проведення - Технологічний ліцей