Програма загальноуніверситетських заходів від доктора Лізи Марі Бленк (США), стипендіатки програми академічних обмінів імені Фулбрайта

Тренінг «Участь у грантових проектах та програмах: виклики, досвід, можливості»

Дата проведення: 31 жовтня 2017 року

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13б, зала Вченої ради

Про захід:

Тренінг буде проходити у межах Школи проектного менеджменту. Д-р Ліза Марі Бленк поділиться досвідом написання успішних індивідуальних та колективних проектів для отримання грантів на дослідження. У рамках тренінгу будуть розглянуті реальні кейси колективних грантових заявок від дослідницьких груп Університету Грінченка з аналізом їхніх сильних та слабких сторін.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні, наукові, педагогічні працівники, аспіранти, докторанти.

Для участі у заході необхідна реєстрація.

Методологічний семінар «Навчання, засноване на дослідженнях. 50 % теорії та 50 % практики – це можливо!»

Дата проведення: 14 листопада 2017 року

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13б, зала Вченої ради

Про захід:

Питання, які обговорюватимуться на методологічному семінарі, будуть актуальними у межах реалізації Нової освітньої стратегії в Університеті Грінченка. Д-р Ліза Марі Бленк презентує американський досвід втілення в університетах принципів навчання, заснованого на дослідженнях; поділиться механізмами реалізації принципу 50% теорії – 50% практики в освітньому процесі університетів США; розкриє шляхи залучення студентів до здійснення експериментів, проведення опитувань, анкетувань тощо.

Цільова аудиторія : науково-педагогічні, наукові, педагогічні працівники, аспіранти, докторанти.

Для участі у заході необхідна реєстрація.

Відкрита лекція «Як опублікувати свої ідеї та результати досліджень у рейтингових міжнародних наукових виданнях»

Дата проведення: 28 листопада 2017 року

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13б зала Вченої ради

Про захід:

Відкрита лекція д-ра Лізи Марі Бленк про те, як підготувати та опублікувати свої статті у рецензованих наукових виданнях, які входять до міжнародних баз даних. У ході лекції будуть розглянуті особливості проведення досліджень з отриманням статистичних даних, практичних результатів та залученням студентів.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні, наукові, педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, студенти.

Для участі у заході необхідна реєстрація.

Методологічний семінар «Використання сучасних освітніх технологій: досвід університетів США»

Дата проведення: 19 грудня 2017 року

Час проведення: 14.00 – 16.30

Місце проведення: вул. М.Тимошенка, 13б, зала Вченої ради.

Про захід:

Питання, які обговорюватимуться на методологічному семінарі, будуть актуальними у межах реалізації Нової освітньої стратегії в Університеті Грінченка. Д-р Ліза Марі Бленк презентує американський досвід застосування різноманітних освітніх технологій, які мотивують студентів до проектної та дослідницької діяльності, розвивають критичне мислення, креативність, навички командної роботи.

Цільова аудиторія : науково-педагогічні, наукові, педагогічні працівники, аспіранти, докторанти, студенти.