06 22 sam

Результати відбору на програму академічної мобільності «САМ Україна» (House of Europe, Британська Рада в Україні) в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

З урахуванням рейтингу успішності, наукових здобутків, участі у громадських та соціальних заходах Університету Грінченка

Конкурсна комісія рекомендувала для участі в програмі студентської академічної мобільності «САМ Україна» (House of Europe, Британська Рада в Україні) в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка студенток першого (бакалаврського) рівня (1 курсу) спеціальності «Спеціальна освіта» Інституту людини:

1. Божко Марину Віталіївну.
  2. Грабко Марію Віталіївну.
  3. Іщенко Оксану Валеріївну.
  4. Кушнір Юлію Сергіївну.
  5. Марчинську Аліну Олександрівну.
  6. Мусієнко Каріну Андріївну.
  7. Сидоренко Ксенію Олегівну.
  8. Талько Наталію Олександрівну.
  9. Ткаченко Ірину Олегівну.
  10. Чернегу Катерину Андріївну.