IV Загальноуніверситетський онлайновий квест «Мовний марафон»

08 листопада 2022 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся IV Загальноуніверситетський онлайновий квест «Мовний марафон». Цьогоріч у заході взяла участь рекордна кількість команд - 38! Це понад 250 студентів з 14 структурних підрозділів.

Звертаючись до учасників квесту, члени журі  подякували гравцям за продемонстровані грунтовні знання, креативність виступів, лінгвістичну дотепність, натхненне виконання поезій, непохитне бажання долучитись до «Мовного марафону» і перемогти попри виклики воєнного часу.

Отож, перше місце посіли:  команди «Потужні» та «Хмаринка» Факультету журналістики, команда «Соціальні ластівки» Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти. Друге місце – команда «Жаданчики» Факультету журналістики, команда «Фітмовські крінжі» Факультету інформаційних технологій та математики, команда «Кохана спииииить» Факультету української філології, культури і мистецтва. Третє – команда «Котячий генг» Факультету журналістики, команда «Кадансовий квартсекстакорд» Факультету музичного мистецтва і хореографії, команда  «ГУМП (головне управління міжнародних правників)» Факультету права та міжнародних відносин.

Вітаємо переможців!

Україна переможе!