Нова Агітація Кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на 2023 рік

Дата: з 01 лютого 2023 р.
Електронна адреса: facebook, twitter, instagram: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактні телефони: 044 271 09 72, 063-5195617

Слава Україні! Героям Слава! Слава ЗСУ!

Шановні колеги!

До Вашої уваги представлена Нова Агітація Кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на 2023 рік з оновленими та Новими військово-обліковими спеціальностями.

Вступна кампанія розпочата з 01 лютого 2023 року!

Запрошуємо до вступу та навчання!

З повагою та найкращими побажаннями

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

День відкритих дверей Кафедри військової підготовки Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського з Київським університетом імені Бориса Грінченка