Правила прийому до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу 2024 р.

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка є сучасним міжвідомчим, багатопрофільним, інтегрованим військовим навчальним підрозділом вищого навчального закладу України, що здійснює підготовку професіоналів з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших силових структур сектору безпеки і оборони України (Служби безпеки України, Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та ін.).

Детальнішу інформацію щодо умов вступу читайте в Правилах прийому громадян України до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу 2024 р.