Ви тут: Головна Про Університет Новини Анонси Архів Запрошуємо на зустріч із сучасними українськими письменниками Володимиром Лисом та Надією Гуменюк

Дата: 02 листопада 2016 року
Час : 13.30
Місце: вул. Маршала Тимошенка 13-Б, ауд. 503

2 листопада 2016 р. Інститут філології спільно з Науковим товариством Університету Грінченка організовує зустріч із сучасними українськими письменниками: Володимиром Лисом («Століття Якова», «Соло для Соломії», «Країна гірської ніжності») та Надією Гуменюк («Голос папороті» «Однокрил»).

У рамках заходу відбудеться презентація книг «Діва Млинища» Володимира Лиса та «Танець білої тополі» Надії Гуменюк.

Модератор заходу: д.п.н., доцент Н.І. Богданець-Білоскаленко