Фестиваль науки – 2024: Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціокомунікаційні тенденції в медійному та науково-освітньому дискурсах»

Дата: 22 травня 2024 року
Час: 10:00-15.00
Місце проведення: вул. Левка-Лук'яненка, 13-Б, авд. 109, І поверх
Цільова аудиторія: студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, науковці, науково-педагогічні працівники
Реєстрація: за посиланням
Модератор: Надія Миколаївна Фіголь, завідувач кафедри медіапродюсування та видавничої справи Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент.

Під час заходу учасники розкриють теоретико-практичні аспекти взаємодії та обміну дослідженнями й ідеями в галузі медіаосвітніх комунікацій; активізувають різні формати дискусій між викладачами, науковцями та здобувачами вищої освіти всіх рівнів.

Festyval nauky

Створено: 08/05/2024 10:39