Панахида на вшанування пам’яті Бориса Грінченка

На могилі Бориса Грінченка, на Байковому кладовищі, пройшла поминальна панахида на вшанування пам’яті Просвітителя. Панахиду провів отець Ілля – священик Свято-Тихонівського храму (Харківська область, село Борщова), у якому був охрещений Борис Грінченко.

На вшанування пам’яті Б.Д.Грінченка виступили: проректор з наукової роботи Університету, доктор педагогічних наук, професор Л.Л.Хоружа, директор Інституту культурологічних і етнополітичних досліджень імені Ілларіона Київської Міжрегіональної академії управління персоналом, професор В.В.Яременко та завідувач НДЛ грінченкознавства Університету, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України А.І.Мовчун.

Викладачі та студенти поклали квіти до могили Б.Д.Грінченка та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

На місці поховання сім’ї Бориса Грінченка, на могилах його доньки Насті та внука Волі, поставлено нові хрести з викарбованими словами із заповіту Марії Грінченко, дружини Просвітителя. Отець Ілля освятив нововстановлені хрести.

003 054
011 036
114 139
184 190

Після поминальної панахиди отець Ілля здійснив освячення нещодавно відкритого музею Бориса Грінченка.

234 262