27 березня 2014 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

27 березня 2014 року у навчальному корпусі № 1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) традиційно відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Дослідження молодих учених у контексті розвитку сучасної науки». Її організатори – Міністерство освіти і науки, Київський університет імені Бориса Грінченка, Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка.

Мета заходу – обговорення актуальних питань та визначення перспективних напрямків розвитку університетської освіти та можливості активної участі молодих науковців у цьому процесі.

До учасників конференції з вітальним словом звернулася проректор з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор Людмила Леонідівна Хоружа.

На пленарному засіданні виступили: Андрій Володимирович Ставицький, доцент кафедри економічної кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти в рамках Болонського процесу, кандидат економічних наук (доповідь на тему «Перспективи розвитку вищої освіти в Україні»); Володимир Федорович Калошин, доцент кафедри психології Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник (доповідь на тему «Позитивне мислення в освітянській діяльності: сутність, необхідність використання»); Володимир Олександрович Чернишенко, молодший науковий співробітник відділу структури і функції білка Інституту біохімії імені О. В. Палладіна НАН України, кандидат біологічних наук (доповідь на тему «З досвіду роботи Ради молодих учених Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України»); Леся Станіславівна Генералюк, старший науковий співробітник Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України, доктор філологічних наук (доповідь на тему «Семантика образу храму в мистецькій і словесній творчості Шевченка»); Ольга Володимирівна Веселовська, завідувач відділу міжнародних відносин, старший викладач кафедри фінансів, менеджменту та економіки Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат економічних наук (доповідь на тему «Перспективи міжнародної діяльності молодих учених»).

Після пленарного засідання учасники конференції відвідали майстер-класи: «Міста дружні до людини: історії успіху» (модератор: Христина Олегівна Голинська, член правління громадської організації «Демократичний Альянс Жінок», асистент кафедри державного управління Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат політичних наук); «Емоційний інтелект – стереотипи і реальність» (модератор: Юлія Володимирівна Бреус, молодший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії розвитку людини Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка); «Цілепокладання: від усвідомлення до дії» (модератор: Неля Костянтинівна Лебідь, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії розвитку людини Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук).