Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Грінченківська декада в Інституті мистецтв

Грінченківська декада в Інституті мистецтв

DSC0536610 грудня 2014 року
м. Київ, б-р. О. Давидова, 18/2

10.12.2014 року о 10 00 в рамках Грінченківської декади в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося урочисте відкриття барельєфа Бориса Грінченка, виготовленого випускником нашого університету Дмитром Дорогостайським, а також навчально-виробничих творчих майстерень ювелірного мистецтва та художньої кераміки.

Завідувач кафедри образотворчого мистецтва, доктор мистецтвознавства, професор Романенкова Ю. В. та доцент кафедри, заслужений художник України Бородай О. А. ознайомили присутніх з технологією виробництва ювелірних виробів, кераміки й емалі та розповіли про можливості використання творчих майстерень у навчальному процесі та позанавчальній практичній професійній діяльності студентів спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Дизайн».