Міжнародний вебінар у рамках проекту Tempus Desire

DSC0536627 листопада 2014 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

27 листопада 2014 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка за участю координатора проекту в Університеті, проектора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, Морзе Н.В. та співробітників НДЛ інформатизації освіти Варченко-Троценко Л.О., Грицеляка Б.І. відбувся другий вебінар «Загальні поняття системи електронного навчання Moodle». Цей вебінар був присвячений аспектам роботи з курсами та категоріями в ролі адміністратора системи дистанційного навчання Moodle. Також були розглянуті загальні налаштування курсу в ролі викладача, різноманітні способи зарахування користувачів на курс. На створеному в курсі форумі «Обговорення вимог до курсу» були порушені такі запитання, як: «Хто має оцінювати курс», «Чи потрібні взагалі вимоги до курсу» та «Чи потрібно затверджувати шаблон структури курсу на вченій раді чи ректораті навчального закладу».

Для ознайомлення з записом вебінару перейдіть за посиланням.

Рефлексію учасників можна переглянути за посиланням.