Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Грінченківці долучилися до проведення Міського Фестивалю Святого Миколая

Грінченківці долучилися до проведення Міського Фестивалю Святого Миколая

DSC0536619 грудня 2014 року
м. Київ, Національний заповідник "Софія Київська"

2014 рік відзначився активною волонтерською та благодійною діяльністю наших студентів, яка охоплює широкий спектр напрямів соціального спрямування.

З 19 грудня 2014 року по 19 січня 2015 року на території Національного заповідника «Софія Київська» проходить «Фестиваль Св. Миколая» - надзвичайна святкова подія, яка об’єднує усіх українців, дарує безліч позитивних та світлих вражень, зимова казка для дітей і дорослих. (http://mykolay.folkukraine.com)

Фестиваль об’єднує в собі мистецькі заходи та розваги, відвідування Резиденції Святого Миколая, де Святий приймає всіх охочих діток, спонукає їх робити добрі справи, а також радує своїми подарунками.

Студенти Київського університету імені Бориса Грінченка (зокрема, Педагогічного інституту ІІ та V курсів спеціальності «Дошкільна освіта» разом з куратором Коробковою Анастасією Олександрівною) стали активними волонтерами проекту, «вступивши на службу» до Резиденції Св.Миколая. Кожну свою «трудову зміну» грінченківці проводять з посмішкою – дарують радість дітям, «Ангелами» допомагають Святому Миколаю у добрій справі – дарування солодощів та настанов малечі, підтримують святковий настрій дорослих.

Приємно відзначити професійну підготовку наших студентів, їх творче ставлення до покладеної на них місії, ініціативність та відповідальність.

Особливо цінним є те, що волонтерська діяльність об’єднує студентську молодь та викладачів. Зокрема, студенти щиро вдячні за підтримку та розуміння заступнику директора Педагогічного інституту із соціально-гуманітарної роботи – Савченку Юрію Юрійовичу, викладачам – Вертугіній Валентині Миколаївні, Голоті Наталії Іванівні та Омері Ірині Дмитрівні.

Нехай Святий Миколай принесе всім Щастя!