Розширене засідання кафедри та звіт викладачів щодо навчання в Ільменау

IMG 370430 квітня 2015 року
м. Київ, вул. Тимошенка, 13-Б

30 квітня 2015 року в Інституті суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося розширене засідання кафедри та звіт викладачів щодо навчання в Ільменау, аналізу дисциплін та особливостей впровадження вбудованих систем в навчальний процес Університету.

Участь у обговоренні взяли: координатор проекту Tempus Desire в Університеті, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Н.В., заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи, викладачі та науковці кафедри інформатики Інституту суспільства та студентський актив.

Викладачі кафедри інформатики Інституту суспільства Литвин О.С. та Співак С.М. ознайомили присутніх з цілями та завданнями проекту; доступними для студентів можливостями щодо проектування і програмування вбудованих систем і роботів; описали нові рубежі досліджень в галузі робототехніки, програмного забезпечення та апаратних засобів вбудованих систем і перспективи зайнятості та студентських організацій запуску проектів, досліджень і розробок на основі віртуальних і гібридних лабораторій, які будуть запущені в ході проекту.

На зустрічі були розглянуті питання:

• аналіз існуючих програм та курсів підготовки з вбудованих систем
  • аналіз компетенцій випускників з вбудованих систем, що вимагаються ринком праці
  • розроблення методології з формування програм
  • підготовки з вбудованих систем
  • модифікація та розробка модулів та курсів з:
    • паратного та програмного забезпечення вбудованих систем, САПР для розробки вбудованих систем
    • нових підходів до навчання
  • розроблення навчальних матеріалів, в т.ч. віртуальних, віддалених та практичних лабораторій з вбудованих систем
  • професійна підготовка з «Нових підходів у навчанні інженерів», «Віддалених лабораторій для вбудованих систем», «Проектування вбудованих систем»
  • Навчання:
    • викладачів, дослідників та вчителів шкіл