Відкриття лабораторії з вбудованих систем у рамках міжнародного проекту TEMPUS DESIRE

IMG 257612 травня 2015 року
м. Київ, вул. М.Тимошенка, 13-Б

12 травня у Київському університеті імені Бориса Грінченка, у рамках міжнародного проекту TEMPUS DESIRE «Development of Embedded System Courses with implementation of Innovative Virtual approaches for integration of Research,Education and Productionin UA, GE, AM» (Розробка курсів з вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії), № 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR, відбулося урочисте відкриття лабораторії з вбудованих систем.

На церемонії відкриття інноваційної лабораторії були присутні міжнародні координатори проекту – Дірк ван Мероде, Пітер Аррас (Бельгія), представники Темпус / Еразмус+ офісу в Україні – Олена Оржель, Світлана Бацюкова, ректор Університету - Віктор Огнев’юк, координатор проекту в Україні – Галина Табунщик, координатор проекту в Університеті – Наталія Морзе, представники університетів-партнерів проекту – Запоріжський національний університет, Донбаська державна машинобудівна академія, учасники проекту нашого університету – викладачі кафедри інформатики та кафедри математики, інформаційних технологій та моделювання, співробітники НДЛ інформатизації освіти.

Право перерізати «червону стрічку» було надано Ректору Київського університету імені Бориса Грінченка Віктору Огнев’юку та міжнародному координатору проекту Дірку ван Мероде. Після церемонії присутні оглянули лабораторію та технічне обладнання, яке надано Університету за фінансової підтримки Європейської комісії.