Images-loading

Літня школа на базі Університетського коледжу Томаса Мор

2015615134002

   

  

 

 

 

В рамках реалізації міжнародного TEMPUS-проекту DesIRE «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії», 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR, учасником якого є Київський університет імені Бориса Грінченка, передбачено проведення навчання учасників проекту.

 З 7 по 19 червня 2015 року на базі Університетського  коледжу Томаса Мор (м. Мехелен, Бельгія) проходив третій етап навчання учасників проекту – Літня школа TTMA. Навчання включало в себе ознайомлення та практичні тренінги по використанню основного апаратного та програмного забезпечення вбудованих систем, а також можливості їх впровадження і використання в навчальному процесі вищих і середніх навчальних закладів.

У навчанні та обговореннях основних тем проекту брали участь науковці вищих навчальних закладів України, Грузії, Вірменії, Бельгії. Наш університет представляли: координатор проекту, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Н.В., молодший науковий співробітник НДЛ інформатизації Варченко-Троценко Л.О., викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і фінансів Гладун М. А.

Метою проведення Літньої школи є формування компетенцій, необхідних для ринку праці по вбудованих систем; ознайомлення з апаратними та програмним забезпеченням вбудованих систем; здобуття практичних навичок роботи з MCAD та ЕCAD системами; набуття практичного досвіду по тестуванню та програмуванню плат для створення практико-орієнтованих навчальних планів і модулів та впровадження їх в навчальний процес вищих і середніх навчальних закладів.

 Коледж Томас Мор є найбільшим у Фландрії, що пропонує більше 50 бакалаврських та магістерських програм в провінції Антверпен. Томас Мор був створений шляхом об'єднання 3 коледжів: Католицького Хогескул в Кемпені, Лессіус  в Антверпен і Лессіус в Мехелені. Університетський коледж відіграє важливу стратегічну роль на міжнародній арені і у Фландрії. Томас Мор є повноцінним центром знань і двигуном для регіональних інновацій. Коледж налічує більше 17  000 студентів та 1 800 співробітників.

Учасники Літньої школи навчались використовувати апаратне та програмне забезпечення вбудованих систем, а саме: програмування Flowcode, MCAD та ЕCAD системи (PTCCREO, AltiumDesinger), програмування C для вбудованих систем та багатоядерних процесорів. Ознайомилися з етапами розробки дизайну та тестування PCB, цифровою обробкою сигналів та вбудованими операційними системами друкованих плат. Набули практичного досвіду по тестуванню плати Raspberry PI та програмуванню плат для Flowcode Buggy.  Під час перебування в Університетському  коледжі Томаса Мор учасники відвідали завод з виробництва PCB «Page Assembly Plant» (м. Поперінге, Бельгія).

Всі учасники курсів отримали сертифікати з проходження навчання у Літній школі в рамках міжнародного TEMPUS-проекту DesIRE.

Звітна презентація про перебування в Бельгії команди проекту від КУБГ. (завантажити)