Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Урочисте відзначення Дня Державного Прапора України

Урочисте відзначення Дня Державного Прапора України

DSC0269521 серпня 2015 року
Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б

Сьогодні, 21 серпня, з нагоди святкування Дня Державного Прапора України, в нашому Університеті під спільне виконання Гімну України відбулася урочиста церемонія підняття синьо-жовтого стяга - одного з трьох символів суверенітету держави.

У заході взяли участь Ректор, проректори, керівники та працівники структурних підрозділів, професорсько-викладацький склад та студенти.

День Державного Прапора України – це одне з тих свят, які уособлюють почуття гордості українців за свою Батьківщину. Ми живемо в історичний час відродження нації. Ми любимо свою країну. Ми пишаємося тим, що ми – українці. Підняття національного Прапора – це символ нашої віри у велич України, її непереможний рух до миру, злагоди та процвітання!