Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Оцінка проекту TEMPUS DesIRE Європейською комісією

Оцінка проекту TEMPUS DesIRE Європейською комісією

logo-desire

жовтень 2015 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

  

 

 

Європейською комісією завершився моніторинг діяльності проекту TEMPUS DesIRE «Розробка вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії», 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE- TEMPUS-JPCR, учасником якого є Київський університет імені Бориса Грінченка. За результатами діяльності за перший період проекту робота команди нашого Університету високо оцінена експертами.

Експерти з Європейської Комісії зазначили, що Київський університет імені Бориса Грінченка провів блискучу роботу в рамках проекту, з розповсюдження інформації про нього, запровадження нових навчальних курсів і дисциплін. Вони були приємно вражені використанням у роботі науково-педагогічними співробітниками університету електронних курсів та системи Moodle.

Експерти з Європейської Комісії і надалі мають на меті співпрацювати з Київським університетом імені Бориса Грінченка у інших міжнародних проектах, що свідчить про високий рівень роботи та професіоналізм наших науковців. Координує проект в Київському університеті імені Бориса Грінченка проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Наталія Вікторівна Морзе, активну участь у роботі над проектом приймають співробітники НДЛ інформатизації освіти та викладачі кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін.

Більш детальну інформацію про проект DesIRE можна отримати на сайті проекту

 

Лист експертної комісії

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Оцінка проекту TEMPUS DesIRE Європейською комісією