Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Гостьова лекція Делегата німецької економіки в Україні Александера Маркуса

Гостьова лекція Делегата німецької економіки в Україні Александера Маркуса

preview ato knygy

28 жовтня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

28 жовтня 2015 року відбулася гостьова лекція Делегата німецької економіки в Україні – пана Александера Маркуса. Лекція-презентація, що була проведена в стінах Інституту суспільства, зібрала студентів економічного та фінансового профілю. Привітав гостя вітальним словом Яковенко Ігор Валентинович, директор Інституту.

Пан Маркус розповів про особливості діяльності Делегації німецької економіки в Україні та про перспективи розвитку німецько-української співпраці. У своїй доповіді Александер Маркус зазначив, що криза – це також і шанс для розвитку партнерських стосунків у нових сферах.

Ми щиро вдячні нашому гостю за лекцію!