27-29 жовтня 2015 року
м. Тбілісі, Грузія
В рамках реалізації міжнародного TEMPUS-проекту DesIRE «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії», 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR, учасником якого є Київський університет імені Бориса Грінченка, 27-29 жовтня в Тбілісі відбувся семінар учасників проекту, метою якого було підведення проміжних підсумків виконання завдань проекту.
На семінарі брали участь науковці вищих навчальних закладів України, Грузії, Вірменії, Словаччини, Бельгії. Наш університет представляли - координатор проекту, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Н.В., викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Гладун М.А..
На семінарі учасники заслухали презентації усіх партнерів (Україна, Вірменія, Грузія, Бельгія, Словаччина) з виконання завдань проекту, обговорили план наступний дій та проблем. З вітальним словом та інформацією про реалізацію проекту у навчально-виховному процесі нашого університету виступила Н.В. Морзе. (Презентація).
Основними завданнями проекту на наступний період визначено:
- впровадження пілотного навчання для підготовки майбутніх фахівців для сучасного ринку праці з проектування та використання вбудованих систем, робототехніки;
- підготовка демонстраційних матеріалів по використанню отриманого програмного та апаратного забезпечення в навчальному процесі з вбудованих систем;
- формування компетентностей майбутніх фахівців, необхідних ринку праці з вбудованих систем.
Учасники семінару взяли участь в майстер-класах з питань використання апаратного та програмного забезпечення з вбудованих систем, а також вивченню можливостей щодо їх впровадження і використання у навчальному процесі вищих і середніх навчальних закладів.
Тематика майстер-класів:
- Розроблені навчальні курси у коледжі Томаса Мора (Бельгія).
- Роботи студентів з використанням вбудованих систем (Грузія).
- Введення до MCAD. Використання Creo, як інструменту для віртуального прототипування (Бельгія).
- Майстер клас з основ VHDL (Бельгія).