Соціальний проект «З Києвом і для Києва» став фіналістом Всеукраїнського конкурсу «Найкращі соціальні проекти України-2015»

preview 25 11 sots proekt

м. Київ

Завершила свою роботу  Конференція «Соціальне партнерство. Спільні виклики - спільне майбутнє», яка стала фіналом програми третього Міжнародного Форуму «Найкращі соціальні проекти України»-2015 - всеукраїнської комунікаційної платформи представників усіх секторів соціальної системи, сучасних інноваторів. Конференція зібрала відомих дослідників, реформаторів, політиків, бізнесменів, керівників органів виконавчої влади, лідерів громадських об’єднань.

Всеукраїнський конкурс «Найкращі соціальні проекти України-2015» об'єднав 22 регіони України, зібравши 198 реалізованих соціальних проектів, які пройшли незалежний аудит найвпливовіших експертів сьогодення в галузі маркетингу, комунікацій, менеджменту, організаційного розвитку, громадської діяльності, сталого та відповідального бізнесу.

За підсумками народного голосування та високої оцінки Конкурсної комісії, соціальний проект «З Києвом і для Києва» Київського університету імені Бориса Грінченка став фіналістом Всеукраїнського конкурсу «Найкращі соціальні проекти України-2015».

Вітаємо наш Університет із визнанням у світі соціальних проектів України!

gramota sots proekt