Images-loading

Університетський фестиваль методик

Університетський фестиваль методик11 лютого 2016 року
м.Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б   

 

 

 

11 лютого в актовій залі навчального корпусу №1 відбувся перший Університетський фестиваль методик. Цей захід покликаний висвітлити інноваційні і творчі здобутки науково-педагогічних та педагогічних працівників щодо навчання студентів. Свої новації у викладанні продемонстрували представники усіх навчальних підрозділів Університету.

Враженнями від фестивалю поділилася Наталія Мельник, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту: «Дуже багато інноваційних методик було представлено та цікаво презентовано в різних формах: як мультимедійних, так і за допомогою драматизації. Дуже сподобалась презентація і Педагогічного інституту, приємно здивував Коледж. Цікаво були використані інтерактивні методи, зокрема, представниками Інституту мистецтв, Інституту людини та інших».

Не оминув фестиваль і студентів. Ангеліна Ломакіна, студентка спеціальності «Журналістика» розповіла про документальний фільм «Не звірі ме…», знятий колективом навчальної телестудії «Астудія» та студентами-журналістами. «Напевно, крім реалізації проекту та способів його реалізації, унікальним є його мета. Адже перед собою ми ставили задачу - дізнатися, де полягає межа свідомості між людським та тваринним; що нас відрізняє, а що у нас спільного. І для цього ми поїхали на три дні в заповідник «Асканія Нова». І у нас вийшов отакий чудовий фільм. Сподіваюся, вам він сподобається, коли ми викладемо його в мережу. Адже зараз ми беремо участь у різних фестивалях, тому не можемо презентувати його повністю. А фільм свій дуже любимо.» - зазначила Ангеліна.

А Катерина Сізоненко, студентка спеціальності «Початкова освіта» розповіла про методики, які зацікавили її більше всього: «Найцікавішою у застосуванні є методика «Ігро-майстерності». Під час цієї методики студенти можуть розкрити себе, показати свої таланти і ефективно засвоїти новий матеріал. На фестивалі я побачила дуже багато нових методик для себе, але особливо хочу відзначити методику «Проектування», оскільки я найбільше нею зацікавлена. Я вважаю, що це доволі ефективний спосіб для дітей певного віку, якщо я буду вчителем початкових класів. Але її можна використовувати, як для студентів так і для учнів».

Загалом, перший Університетський фестиваль методик пройшов доволі цікаво та продуктивно. Професорсько-викладацький склад обмінявся досвідом, поділився власними розробками та новаціями. Безперечно, це сприятиме ще більшій ефективності навчання та викладання.