Images-loading

Співпраця Університету Грінченка з Co-Serve International та Warner Pacific College

Співпраця Університету Грінченка з Co-Searve International та Warner Pacific College07 - 22 березня 2016 року
Warner Pacific College (м. Портленд, штат Орегон, США)

      

 

 

З 07 по 22 березня 2016 року відповідно до угод про співпрацю між Київським університетом імені Бориса Грінченка, Warner Pacific College (м.Портленд, штат Орегон, США) та організацією Co-Serve International (США) проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, доцент Н.М. Віннікова та вчений секретар, кандидат філологічних наук Л.В. Анісімова взяли участь у програмі Visiting International Professor. Протягом двох тижнів Н.М. Віннікова і Л.В. Анісімова були залучені до освітнього процесу та адміністрування у Warner Pacific College. У рамках програми співробітники Університету відвідали низку адміністративних заходів (засідання виконавчого комітету, наради різного рівня та ін.), вивчили особливості адміністрування на засадах лідерства-служіння президента коледжу, доктора Андреї Кук, віце-президентів, докторів Реджінальда Ніколса, Аарона МакМюрея, Стіва Стейнберга, Дейла Сейпа і Деймонда Гленна.

Н.М. Віннікова та Л.В. Анісімова вивчили цілісну структуру навчального закладу та ознайомилися з посадовими обов'язками працівників коледжу. З метою детального вивчення методики викладання, особливостей навчання, наукової роботи та адміністративної діяльності, заснованої на принципах лідерства-служіння відвідали близько 20 занять для студентів денної та вечірньої форми навчання; обговорили структуру, функціонування студентського самоврядування та особливості виборів керівного складу студентського парламенту; ознайомилися з особливостями побудови курикулуму та укладання навчальних планів різних дисциплін; вивчили специфіку системи роботи коледжу із залучення абітурієнтів, адаптації першокурсників до навчання та життя в кампусі; працювали з фондами бібліотеки та електронними базами даних.

Н.М. Віннікова та Л.В. Анісімова виступили на засіданні правління Co-Serve International, презентувавши особливості впровадження принципів культури лідерства-служіння в Університеті Грінченка та обговорили перспективи подальшої співпраці.

Співробітники Університету зустрілись із представниками української спільноти штату Орегон та разом із президентом Warner Pacific College дали інтерв'ю на Slavic Family Radio, в якому розповіли про співпрацю Київського університету імені Бориса Грінченка та Warner Pacific College, про програму Visiting International Professor організації Co-Serve International, про місію, візію, цінності, історію становлення та розвитку Університету Грінченка.

Також Н.М. Віннікова та Л.В. Анісімова відвідали Університет Конкордія та ознайомились із побудовою освітнього процесу на засадах лідерства.

Результатом успішного виконання програми стало вручення сертифікатів.