Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Науковий семінар «Наукова тема Інституту людини: індикатори моніторингу та оцінки»

Науковий семінар «Наукова тема Інституту людини: індикатори моніторингу та оцінки»20 травня 2016 року
м. Київ, пр-т П. Тичини, 17

20 травня 2016 року в санаторному комплексі «Пуща-Озерна» відбувся корпоративний виїзний наукових семінар для викладачів Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка під назвою «Наукова тема Інституту людини: індикатори моніторингу та оцінки».

Під час семінару Ольга Володимирівна Безпалько, директор Інституту людини, доктор педагогічних наук, професор, презентувала наукову тему Інституту людини «Особистість в умовах суспільних трансформацій сучасної України», наголосивши на важливості розробки якісної системи моніторингу та оцінювання результатів роботи над науковими темами.

Кафедри Інституту людини презентували свій науковий потенціал, а також наукові теми, обрані ними на 2016-2020 рр., які будуть реалізовуватися у контексті загальноінститутської наукової теми:

Упродовж семінару учасники розробили проекти планів роботи над кафедральними науковими темами.

Інтерес викликала сесія, присвячена проблемі моніторингу та оцінювання наукових досліджень, модератором якої була Людмила Сергіївна Хомич, експерт з моніторингу та оцінки ТОВ «Делойт Консалтінг Оверлсіз Проджектс», фахівець проекту з досліджень та оцінки Проекту «Залучення місцевих організацій до розвитку моніторингу та оцінки у сфері ВІЛ/СНІДу в Україні (МЕТІДА)».