Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Програма обміну з Цзілінським університетом (КНР)

Програма обміну з Цзілінським університетом (КНР)

jilin logoвересень 2016 - липень 2017
Цзілінський університет (КНР)

За підтримки уряду Китайської Народної Республіки студенти нашого Університету отримали стипендію на навчання у Цзілінському університеті! З вересня 2016 і до липня 2017 року четверо дівчат зі спеціальності Філологія (мова і література китайська) проходитимуть навчання у провідному університеті КНР, який був створений ще у 1946 році:

• Халіпова Анна, ФІНб-2-14-4.0д

• Мозгова Анна, ФІНб-2-14-4.0д

• Луганська Жанна ФІНб-2-13-4.0д

• Власенко Ольга, ФІНб-2-14-4.0д

Завдяки активній роботі завідувача кафедри сходознавства Семеніста Івана Васильовича наші студенти, які вивчають китайську мову, отримують нові можливості підвищувати рівень володіння нею, навчаючись по обміну у Піднебесній.

Бажаємо нашим студентам наснаги і успіхів у навчанні!