Images-loading

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич привітала першокурсників з Посвятою

hrinevych01 вересня 2016 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б

 

 

 

1 вересня, в актовій залі Університету Грінченка відбулись урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти. Посвята розпочалася з урочистого виконання гімну України.

Привітати учорашніх абітурієнтів з новим соціальним статусом й викладачів з початком навчального року приїхала Міністр освіти і науки України, почесний професор нашого Університету Лілія Гриневич.

Також на святі були присутні іноземні колеги, які щиро привітали першокурсників із визначною подією у їхньому житті та побажали успіхів у навчанні: Пауло Пінто, доктор філософії, доцент факультету економічних наук і бізнес-комунікацій, університет Лусіада, Португалія; Євгенія Смирнова-Трібульська, доктор наук, професор, завідувач кафедри гуманітарної освіти і наук про педагогічну підтримку Університету Сілезії, Польща; Олександр Москаль, регіональний менеджер української компанії, яка працює в США з 1953 року, - Української Федеральної Кредитної Спілки, керуючий її філіями в місті Портланд (Штат Орегон) та місті Ванкувер (штат Вашингтон).

До привітань приєдналися директори інститутів та декани факультетів нашого Університету: Александрова О. С. - декан історико-філософського факультету; Бацак К. Ю. - директор Інституту мистецтв; Безпалько О.В. - директор Інституту людини; Горбенко Г. В. – директор Інституту журналістики; Грицяк. І. А. - декан факультету права та міжнародних відносин; Єременко О. В. - директор Інституту філології; Лопатенко Г. О. - декан факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту; Михацька А. В. - декан факультету інформаційних технологій та управління; Юрченко В. І. - директор Педагогічного інституту, а також лідер Студентського самоврядування Анастасія Юрганова; голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університету Анастасія Якименко; випускник Віталій Кузьменко та оператор Навчально-виробничого комплексу «Астудія» Віктор Тімохін, які захищають нашу країну у зоні проведення антитерористичної операції.

Згодом усі присутні мали змогу насолодитись неперевершеними виступами студентів та викладачів Університету, серед яких були хореографічні постановки та вокальні номери.

Наприкінці свята зі своїми щирими словами вітання до першокурсників звернувся ректор Університету, доктор філософських наук, академік НАПН України – Віктор Огнев'юк та вручив першокурсникам їх перші символічні студентські квитки. За доброю традицією свято закінчилось спільним виконанням гімну Київського університету імені Бориса Грінченка.

Цей рік для нашого Університету видався досить успішним. До грінченківської родини приєдналося 2912 студентів! Наймолодшому нашому студенту 14 років - він навчається в Університетському коледжі, а найстарший у 55 років став студентом Педагогічного інституту нашого Університету. Протягом вступної кампанії - 2016 до приймальної комісії надійшло 26034 заяви! Тепер наша грінченківська родина – це майже 11000 студентів та співробітників.