Офіційне відкриття фотовиставки «Японія та ООН – 60 років членства Японії в Організації Об’єднаних Націй»

Офіційне відкриття фотовиставки «Японія та ООН – 60 років членства Японії в Організації Об’єднаних Націй»8 листопада 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

8 листопада 2016 року в Університеті Грінченка відбулося офіційне відкриття фотовиставки «Японія та ООН – 60 років членства Японії в Організації Об’єднаних Націй». Захід відбувся за підтримки Посольства Японії в Україні.

На офіційному відкритті були присутні представники Посольства Японії в Україні: пан Харада Мічіо, Заступник керівника місії Японії в Україні, Радник-міністр Посольства Японії, пан Танджі Хідеюкі, Голова відділу освіти і культури Посольства Японії в Україні, Перший секретар Посольства Японії, пан Кирило Ярошик, прес-секретар Посольства Японії.

Привітав гостей та студентську спільноту Університету вітальним словом Віктор Олександрович Огнев’юк, ректор нашого Університету. Він наголосив на важливості відкриття фотовиставки «Японія та ООН – 60 років членства Японії в Організації Об’єднаних Націй» у нашому ВНЗ, а також зазначив, що Японія – це унікальна країна, в якій гармонійно співіснують традиції минулого та технології майбутнього.

Після вітальних слів у залі Вченої ради Університету відбулася лекція пана Харада Мічіо на тему «Українсько-японські відносини». Пан Харада Мічіо розповів про свій життєвий шлях, про роль Японії у світовій спільноті та про можливості співпраці між обома державами. Студенти-грінченкцівці активно брали участь у дискусії та ставили безліч питань до гостей.

Важливо зазначити, що в ході офіційного візиту Президента України до Японії було задекларовано, що 2017 рік стане роком Японії в Україні. Сподіваємося, що це сприятиме подальшій співпраці в освітній, економічній, культурній та інших сферах між нашими державами.