Images-loading

Перший Всеукраїнський фестиваль блогерів «Smart Blog»

Перший Всеукраїнський фестиваль блогерів «Smart Blog»12 листопада 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

12 листопада 2016 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась церемонія нагородження учасників першого Всеукраїнського фестивалю блогерів «Smart Blog». Проект організувала кафедра видавничої справи для поширення професійних стандартів журналістики через мережу блогерів та заохочення до соціально відповідальної журналістики.

Студенти та школярі з різних областей України надіслали понад 100 креативних та оригінальних робіт. Для всіх учасників фестивалю була проведена квест-екскурсія Київським університетом імені Бориса Грінченка. Викладачі університету та відомі блогери провели для школярів майстер-класи.

Журналістка ГО «Детектор медіа» Катерина Толокольнікова презентувала свій блог, у якому розповідає про людей, які люблять читати. Переможців Всеукраїнського конкурсу блогерів привітав Михайло Реуцький шеф-редактор інтернет-видання Sport.ua – найвідомішого українського спортивного порталу. Волонтер, засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дайнега нагородив призерів у спеціальній номінації #моя_українська.

Тридцять переможців серед школярів та студентів отримали подарунки та дипломи першого, другого та третього степенів у шести номінаціях та грант-прі. Оплесками та усмішками призерів вітали члени журі, спонсори та гості фестивалю.

Окрема подяка спонсорам, що допомогли нагородити учасників цінними призами: типографії «Вольф», видавництвам «Balance Business Book» та «Зелений пес», Сomedy проекту «Stand Up Community Kiev», туроператору «KrainaUA», кінотеатрам «Ліра» та «Boomer».