Images-loading

В Університеті Грінченка розпочала роботу Школа проектного менеджменту

В Університеті Грінченка розпочала роботу Школа проектного менеджменту11 листопада 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

11 листопада 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочала роботу Школа проектного менеджменту.

Перший тренінг був присвячений основам проектування. Його провели Т.В. Журавель та Т.Л. Лях, доценти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, кандидати педагогічних наук, автори та керівники численних соціальних проектів, що отримали фінансову підтримку та успішно реалізовані в Україні.

Участь у заході взяло 20 осіб – різні за посадами: проректори, заступники директорів/деканів, доценти, викладачі кафедр, наукові співробітники НДЛ, аспіранти. Група була сформована на основі попереднього конкурсного відбору.

Під час тренінгу було розглянуто базові поняття «проект» та «проектування», проаналізовано фактичний досвід проектної діяльності, визначено логіку проектних задумів за життєвим циклом проекту.

У змодельованих ігрових ситуаціях учасники розробили власні концепції проектів та плани їх реалізації. SMART-підхід до формулювання мети і завдань проекту був справжнім викликом, а самоаналіз по завершенні виконання завдань допоміг виявити типові помилки при створенні проектів.

Чимало дискусій викликало питання щодо ролі етапу напрацювання передбачень і ризиків у проекті.

Наприкінці тренінгу учасники ознайомилися з особливостями побудови бюджету та здійснення моніторингу й оцінки проекту.

Наступне заняття на тему «Моніторинг та оцінка проекту» відбудеться у грудні.

Дякуємо тренерам та всім учасникам Школи проектного менеджменту Київського університету імені Бориса Грінченка за організацію, участь, креативність та готовність до створення якісних наукових проектів!