Images-loading

Загальноміський захід до Дня матері

Загальноміський захід до Дня матері15 травня 2017 року
м. Київ, вул. Курська, 6

15 травня 2017 р. до Дня матері у Культурному центрі «УТОГ» (вул. Курська, 6) за підтримки Київської міської державної адміністрації та Київського університету імені Бориса Грінченка
відбувся загальноміський культурно-мистецький проект.

На заході були присутні матері-героїні, багатодітні матері, матері воїнів АТО, родини переселенців із тимчасово-окупованих територій, а також родини, які виховують дітей із обмеженими можливостями.

Серед запрошених гостей були представники: Міжнародної спілки українок, Національної ради жінок України, Спілки киянок, духовенства Київського патріархату, Товариства «Просвіта» та інших громадських організацій.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулась Світлана Веселова – начальник Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці КМДА. Вона зазначила, що у тісній співпраці із Університетом Грінченка вже третій рік поспіль проводиться даний святковий проект, - що стало доброю традицією вшанування всіх Мам.

Проявом любові і поваги прозвучала яскрава та емоційна концертна програма, яку підготували студенти та викладачі Інституту мистецтв і загальноуніверситетської вокальної студії «Натхнення». Захід провела Оксана Перепельченко.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів