Другий Благодійний студентський бал

Другий Благодійний студентський бал25 травня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 16

 

 

 

 

25 травня 2017 року у Колонній залі Оболонської в м. Києві РДА з нагоди Дня Києва відбувся Другий Благодійний студентський бал. Танцмейстер балу - Народний артист України, професор Університету Грінченка Григорій Чапкіс.

Святкову подію вітальним словом відкрили: Олександр Цибульщак (голова Оболонської райдержадміністрації) та Олексій Жильцов (проректор Університету Грінченка з науково-методичної та навчальної роботи, президент Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка ).

У танцювальній програмі були задіяні студенти, співробітники Університету, гості. Вони виконали танці класичного стандарту, латиноамериканського блоку і народні танці. Програму супроводжував Камерний оркестр Інституту мистецтв Університету Грінченка під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, доцента Володимира Ткачука.

Під час балу працювала благодійна виставка творів декоративно-прикладного мистецтва студентів Університету. Кошти, зібрані Благодійним фондом сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка, будуть спрямовані на підтримку Сергія Солнцева та Анастасії Зайцевої – студентів Університету, які потребують невідкладної допомоги.

У «Музичному антракті» прозвучали композиції у виконанні Заслуженого діяча мистецтв України, доцента Оксани Петрикової, завідувача кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидата педагогічних наук, доцента Олександра Плохотнюка, лауреатів конкурсів, старшого викладача Софії Леонтієвої та студента IV курсу Владислава Федорова, вокального ансамблю «Face2face».

По завершенні Студентського балу, підводячи підсумок благодійної акції, до всіх присутніх звернулись Олексій Жильцов і Таїсія Бєлофастова (проректор Університету Грінченка з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи). Олексій Борисович подякував танцмейстеру Балу Григорію Чапкісу за натхнення, блискучу майстерність, неперевершений артистизм і життєвий драйв. Таїсія Юріївна зазначила, що «…маленькі добрі справи, зроблені від великої любові, приносять радість і спокій. А найважливіші ліки – це ніжна любов і турбота».

Анастасія Пічугіна (голова студ.ради Інституту мистецтв) від імені студентської молоді Університету висловила щирі слова вдячності Олександру Цибульщаку і Олександру Образцову ( начальнику Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської РДА) за сприяння і дружню допомогу в реалізації благодійних проектів грінченківців.

Захід проводився Київським університетом імені Бориса Грінченка за підтримки Київської міської ради, КМДА, Оболонської районної в м.Києві державної адміністрації та Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка.

 

Матеріали надано Інститутом мистецтв

Автор: Кондратенко Г.Г.