Images-loading

В Університеті Грінченка відбулась церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам денної форми навчання

В Університеті відбулась церемонія вручення дипломів  випускникам-магістрам денної форми навчання 30 червня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

     

 

 

30 червня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам денної форми навчання.

З’явилася нова генерація дипломованих фахівців, які будуть працювати на благо України. В цьому році успішно здобули кваліфікаційний рівень магістра 245 грінченківців.

З вітальним словом до випускників та гостей свята звернувся доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Університету Віктор Олександрович Огнев`юк. Він привітав грінченківців, гостей заходу, випускників, їх батьків та рідних із визначною подією у їх житті та на піднесеній ноті вручив магістрам дипломи з відзнакою.

Також теплі настанови випускникам та побажання успіхів в їх подальшій професійній самореалізації пролунали від директорів/деканів Інститутів/Факультетів.

Демонстрацією творчої майстерності стали концертні виступи випускників мистецьких спеціальностей та викладачів-митців. У їх виконанні прозвучали всесвітньо відомі музичні хіти.

Неповторну атмосферу знакової події у житті грінченківців створював Камерний оркестр Університету. У холі І поверху лунали інструментальні класичні твори. Для випускників була створена дизайнерська фото-зона із квітів, де всі бажаючі могли зробити фото на згадку.


Бажаємо випускникам-201 7 реалізації задумів, миру та злагоди,

кохання, успіхів на професійній ниві.

З честю несі ть звання магістра Київського університету

імені Бориса Грінченка!

Вітаємо!