Images-loading

Урочиста посвята у магістранти «Шлях у майстри»

Урочиста посвята у магістранти «Шлях у майстри»01 вересня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

     

  

01 вересня 2017 року відбулися урочистості з нагоди Посвяти у магістранти Київського університету імені Бориса Грінченка. Привітали студентів-магістрантів ректорат університету на чолі з ректором В. О. Огнев’юком, представники професорсько-викладацького складу, наукового студентського товариства, Ради молодих вчених, співробітники Університету, шановні гості.

Приємно відзначити, що на заході була присутня українська акторка та телеведуча, провідна акторка Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, лауреат Шевченківської премії, лауреат Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки, Народна артистка України – Наталія Сумська. Почесна гостя звернулася до студентів з вітальним словом та музичним подарунком – зворушливою піснею.

Також у цей день грінченківці започаткували ще одну добру традицію. Перед навчальним корпусом, що по вулиці Маршала Тимошенка, з’явиться «Яблуневий сад Майстрів», і наші магістранти сьогодні висадили першу райську яблуню, а далі щороку, посвячуючи у магістранти найкращих випускників бакалаврських програм, будемо висаджувати по новому деревцю.

Вельмишановне Магістерське братство Університету Грінченка! Нехай ваше навчання стане кроком до життєвого успіху і запорукою натхненного шляху у майстри.