Images-loading

Університет Грінченка розпочинає навчальний рік з новою освітньою стратегією

Університет Грінченка розпочинає навчальний рік з новою освітньою стратегією30 серпня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

     

  

У новий навчальний рік – з Новою освітньою стратегією! Формула нашого успіху ґрунтується на баченні, бажанні та дії. Про це говорили на Конференції науково-педагогічних, наукових, педагогічних працівників Університету Грінченка “Лідерство для нової освітньої стратегії Університету”, яка відбулася 30 серпня 2017 року.

"Університет має спиратись на сучасні стандарти роботи. Якщо це навчання, то воно має бути практикоорієнтоване, якщо це наука – то вона повинна базуватись на дослідженнях!", – сказав Віктор Огнев'юк, ректор Університету Грінченка.

У новий навчальний рік Університет входить з оптимістичними показниками: кількість вступників за різними формами навчання збільшено. Продемонстровано і якісні зміни: на бюджетні місця прийшли студенти з високими балами ЗНО (190+). "Це важливо для нас, адже ці вступники фактично довіряють нам своє майбутнє", – наголосив Віктор Огнев'юк.

Конференція пройшла у форматі полілогу, завдяки чому всі присутні мали змогу висловити свою думку та поділитися досвідом.

 

Автор: АстудіЯ