Images-loading

Відкриття спортивного комплексу Київського університету імені Бориса Грінченка

Відкриття спортивного комплексу Київського університету  імені Бориса Грінченка

15 вересня 2017 року 
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

 

  

15 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття нового спортивного комплексу Київського університету імені Бориса Грінченка (просп. Юрія Гагаріна, 16).

Захід відвідали почесні гості, серед яких Роман Греба, Заступник Міністра освіти і науки України; Олена Фіданян, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА; Вадим Місюра, Президент Футбольної асоціації студентів Києва; Сергій Бобровник, начальник Київського міського відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України; Петро Куліков, голова Ради ректорів, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури; Василь Іллєнко, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту грінченківці були нагороджені за вагомі спортивні досягнення Вітальними листами голови Київської міської державної адміністрації, а також Грамотами та Подяками Університету. Дипломами та медалями Футбольної асоціації студентів Києва було нагороджено членів Збірної футбольної команди Університету Грінченка.

Відкриття завершилося святковими показовими виступами студентів Інституту мистецтв, Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту та Університетського коледжу. Користуючись нагодою, Роман Греба, Заступник Міністра освіти і науки України, разом з ректором Університету Віктором Огнев’юком на удачу майбутніх ігор розіграли на стадіоні перший м’яч!

Після закінчення офіційної частини заходу на новому стадіоні відбувся перший товариський матч між СК «КНТЕУ-Меркурій» Київського національного торговельно-економічного університету та Збірною командою Київського університету імені Бориса Грінченка з футболу.

Нагадаємо, що спортивний комплекс було реконструйовано коштами, які були виділені з бюджету міста Києва.