Images-loading

Практичний тренінг «Оформлення списків літератури за міжнародним стилем APA 6th»

Практичний тренінг «Оформлення списків літератури за міжнародним стилем APA 6th»

21 вересня 2017 року 
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

   

 

21 вересня о 10.00 відбувся практичний тренінг «Оформлення списків літератури за міжнародним стилем APA 6th», який провела Бібліотека Університету Грінченка. Захід відвідало понад 40 осіб, серед яких були аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені, відповідальні секретарі наукових періодичних видань.

Зі вступним словом виступила директор бібліотеки Тетяна Опришко, яка відзначила популярність міжнародного стилю APA для оформлення посилань у міжнародних публікаціях та наголосила на необхідності нового підходу до оформлення Reference у вітчизняних виданнях. Директор повідомила про можливість організації практичних занять з цієї теми за умови зібрання групи охочих від 10 осіб, надання безкоштовних усних консультацій, а також додаткової освітньої послуги з редагування готових списків літератури за ДСТУ чи міжнародним стилем APA співробітниками бібліотеки.

Практичний тренінг для співробітників провела провідний бібліограф Гузенко Сніжана, наголосивши на основних вимогах щодо оформлення списків літератури за стилем APA 6th з прикладами. Було проаналізовано шосте видання англомовної інструкції «Publication manual of the American Psychological Association» та продемонстровано роботу основних бібліографічних генераторів та менеджерів citethisforme.com, bibme.org, easybib.com, citefast.com, myendnoteweb.com, а також можливостей Word 2007 та версій пізніших років.

Кожен з учасників виконав практичні завдання для формування навичок самостійного оформлення списків літератури за вказаним стилем та мав можливість отримати відповіді на свої запитання.

Презентаційні матеріали були розіслані зареєстрованим учасникам на електронні пошти та розміщені на сайті Бібліотеки у рубриці «Науковцям».

 

Матеріали надано Бібліотекою та НМЦ досліджень, наукових проектів та програм