Співпраця з компанією Unicheck

22 вересня 2017 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

22 вересня 2017 року підписано договір та розпочалася співпраця Університету Грінченка з українською компанією Unicheck. Усі видання, рекомендовані до друку Вченою радою Університету, тепер будуть проходити перевірку на плагіат на цьому сервісі. Водночас Університет візьме участь у соціальному проекті від Unicheck та отримає можливість безкоштовно перевірити упродовж 2017/18 навчального року 4 000 сторінок наукових періодичних видань Університету.

Unicheck – це сервіс з перевірки робіт на ознаки плагіату, cтворений українськими розробниками у 2014. Він може використовуватись онлайн або інтегруватись з навчальними системами ВНЗ (так звані learning management systems). З-поміж них – Moodle, Canvas, Blackboard, Schoology, Google Classroom та інші. Наразі сервісом користуються більш ніж 50 українських університетів. Навчальні заклади США, Іспанії, Бельгії та інших країн світу також перевіряють роботи з Unicheck.

Матеріали надано Бібліотекою Університету Грінченка
Автор: Т.C. Опришко