Школа проектного менеджменту. Тренінг «Побудова орієнтованої на результат системи моніторингу та оцінювання наукових проектів»

Школа проектного менеджменту. Тренінг «Побудова орієнтованої на результат системи моніторингу та оцінювання наукових проектів»

27 вересня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

27 вересня 2017 року у рамках Школи проектного менеджменту пройшов тренінг «Побудова орієнтованої на результат системи моніторингу та оцінювання наукових проектів», який провели: Ірина Кравчук, доктор наук з державного управління, незалежний консультант та тренер з оцінювання програм і проектів; Олег Мазурик, доктор соціологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальних структур та соціальних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У ході тренінгу було розглянуто особливості проведення моніторингу та оцінювання (МіО) проектної діяльності; проаналізовано теорію змін та логічну модель проекту; визначено вимоги до індикаторів у системі моніторингу. Під час практичної частини учасники працювали у групах над планами реалізації наукових тем, зокрема визначали результати, продукти та заходи, на які мають бути спрямовані дослідження. Кожна група мала презентувала проекти своїх досліджень і отримала якісний аналіз від тренерів та колег.

Дякуємо Ірині Кравчук та Олегу Мазурику за проведений тренінг! У рамках Школи проектного менеджменту Університету Грінченка заплановано ще кілька заходів з МіО, які відбудуться в жовтні-листопаді.

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм