Images-loading

Молодіжний форум «Крок до взаємодії»

Молодіжний форум «Крок до взаємодії»

28 вересня 2017 року
м. Київ, вул. Хрещатик, 36

 

 

 

28 вересня 2017 р. у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36) відбувся молодіжний форум «Крок до взаємодії» за участі профільних заступників Київського міського голови, депутатів Київської міської ради, представників профільних комісій та директорів Департаментів.

Форум започаткував створення централізованого органу студентського самоврядування «Студентський парламент при Київській міській раді», а також комунікативної Платформи для відкритого діалогу між студентською молоддю та місцевою владою з метою спільного вирішення проблем молоді (працевлаштування, молодіжне житло, проблеми молодої родини, якісне дозвілля молоді та інше).

Київський університет імені Бориса Грінченка на Форумі представляли студенти Університетського коледжу. Вони взяли активну участь в обговоренні та розробці Концепції формування осередку Студентського самоврядування при КМДА. До конструктивного діалогу долучились: Голова студентської ради м.Кропивницького, студенти КПІ та Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

Підсумком роботи молодіжного Форуму стала домовленість про подальшу співпрацю між представниками київських вищих навчальних закладів у фейсбуці на сторінці Молодіжна платформа.

Першу установчу сесію централізованого органу студентського самоврядування «Студентський парламент при Київській міській раді» та підписання Меморандуму про співпрацю між Київським міським головою В.В.Кличком та представниками молоді та ВНЗ м.Києва заплановано до Дня студента (17 листопада 2017 р.)

 

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів