Images-loading

Лекція Надзвичайного та Повноважного Посла Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа з нагоди святкування Дня Європи в Україні

22 травня 2018 р.
Київський університет імені Бориса Грінченка

22 травня 2018 року до Київського університету імені Бориса Грінченка з нагоди святкування Дня Європи в Україні з гостьовою лекцію завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа.

Пан Посол виступив з лекцією на тему “Майбутнє Європи”. У своєму виступі Давіде Ла Чечіліа зазначив, що інтеграційний розвиток Європейського Союзу є багатоступеневим процесом взаємодії демократичних країн Європи та їх урядів у пошуку взаємоприйнятних компромісів, прокоментував політичні та економічні проблеми сучасної Європи та поділився своїм баченням їх вирішення.

У промові високоповажний гість наголосив, що однією з основних складових подолання кризи у Європі є необхідність знаходити та підтримувати консенсус між країнами-членами ЄС.

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти