Images-loading

Університет Грінченка в Міжнародному дитячому центрі «Артек»

Університет Грінченка в Міжнародному дитячому центрі «Артек»

23 травня 2018 р.
м. Київ, Пуща-Водиця

 

 

  

 

23 травня 2018 року Університет Грінченка взяв участь у профорієнтаційному заході, який був організований Київським міським центром зайнятості спільно з Міжнародним дитячим центром «Артек».

Захід відвідали 500 дітей з усієї України, адже його метою було формування свідомого вибору професій, прагнення жити і працювати в Україні, посилення культурно-освітньої діяльності, виховання національної свідомості, патріотизму та активної життєвої позиції.

Організатори визначили оригінальну концепцію заходу – формат імпровізованого профорієнтаційного містечка «Місто майбутнього» з 5 вулицями (вул. Профорієнтації, вул. Майстрів, вул. Дослідницька, вул. Робототехніки і вул. Стартапів або Інновацій).

Співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності і представники Факультету інформаційних технологій та управління також долучилися до цієї яскравої події. Грінченківці у цікавій формі познайомили дітей з університетом та коледжем, розповіли про різні спеціальності та розвиток сучасних технологій у нашому виші, а також навчили управляти роботами.

Дякуємо МДЦ «Артек» та Київському міському центру зайнятості за запрошення! Сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності