День Педагогічного інституту

05 жовтня 2018 року

У Київському університеті імені Бориса Грінченка 5 жовтня 2018 року відзначили День Педагогічного інституту. І це не випадково, що в переддень професійного свята працівників освіти студенти та викладачі Інституту радо вітали гостей! Адже саме в Педагогічному інституті здобувають освіту майбутні вихователі дітей дошкільного віку, учителі нової школи та учителі учителів! Про особливості студентського буття яскраво, артистично, з легким гумором розповіли студенти у ранковому флешмобі «Педагогічний інститут – це МИ». Програма свята була надзвичайно насиченою студенти встигли побувати на англомовній екскурсії «Student’s Life hacks», благодійному ярмарку «Від серця до серця», на коучінгу «Формула успіху», взяти участь у квесті для студентів «Планета ПІ». Особливий інтерес викликав квест для викладачів «Легенди Педагогічного». Студенти захоплено спостерігали за викладачами кафедр, які зосереджено, але весело, виконували завдання!

Детальніше на сайті Педагогічного інституту