Тренінг «Сторітелінг в освітньому процесі»

16 квітня 2019 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

В Київському університеті імені Бориса Грінченка 16 квітня 2019 року відбувся тренінг «Сторітелінг в освітньому процесі» для вчителів київських шкіл. Тренінг був проведений в рамках міжнародного проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, Морзе Наталією Вікторівною, доктором педагогічних наук, професором, член-кореспондентом НАПН, проректором з інформатизації Київського університету імені Бориса Грінченка та Василенко Світланою Василівною, заступником завідувача НДЛ інформатизації освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Організатори тренінгу адаптували та представили матеріали навчальних семінарів на ознайомчому навчанні, які проходили в м. Нікосія (Кіпр) 3-10 червня 2018 року та в м. Більбао (Іспанія) 19-23 березня 2018 року.

На тренінгу учасники ознайомилися з поняттям «сторітелінг», розглянули основні цілі та функції сторітелінгу, створили власну цифрову історію, ознайомилися із застосуванням коміксів в освітній діяльності та навчилися працювати з електронними ресурсами для їх створення.

Учасники висловили думку: «Всі активності були корисними та інформативними. Нам продемонстрували інноваційні методи та технології при організації роботи з учнями, поділилися цікавими освітніми ресурсами для розвитку навичок 21 століття та модернізації освітнього процесу».

Тренінг «Сторітелінг в освітньому процесі»