День працівників освіти України

03 жовтня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

3 жовтня 2019 року в нашому Університеті був святковий день, упродовж якого лунали вітання із прекрасним і неординарним святом – Днем працівників освіти!

З прийдешнім святом професорсько-викладацький склад та співробітників Університету вітали профспілкові організації, Студентський парламент Університету, колеги, батьки, партнерські організації та установи. Разом з усією Державою і Столицею, Університет вітає своїх колег і бажає нових творчих злетів, міцного здоров’я, нових ідей і реалізації цікавих проектів!

У залі Вченої ради у цей день відбулось святкове нагородження і вітання наших колег і продовжилось чудовим концертом, підготовленим силами студентської громади.

Дорога грінченківська громадо, шановні Колеги! Бажаємо всім святкового настрою та здійснення всіх задумів в ім’я Добра і Злагоди!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів