Вокальна студія «Subito» Університету Грінченка взяла участь у Європейському мультижанровому конкурсі-фестивалі мистецтв «IV Magic Christmas Star»

м. Прага, Чехія

Вокалісти університетської студії «Subito» взяли участь у Європейському мультижанровому конкурсі-фестивалі мистецтв «IV Magic Christmas Star», який відбувся у столиці Чехії Празі.

Суворе професійне журі конкурсу високо оцінило виконавську майстерність грінченківців. Співочий гурт переміг у номінації «Group. Pop vocal», а його учасниця Вікторія Доценко – у номінації «Solo. Pop vocal».

Вітаємо з перемогою!

Висловлюємо подяку Ректорату Університету Грінченка за підтримку в організації участі вокальної студії «Subito» у конкурсі-фестивалі!

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів