Про конференцію трудового колективу Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

Відповідно до п.1. ст. 39 Закону України «Про вищу освіту» вищим колегіальним органом громадського самоврядування закладу вищої освіти є загальні збори (конференція) трудового колективу, включаючи виборних представників з числа студентів (курсантів).

Вищий колегіальний орган громадського самоврядування скликається не рідше одного разу на рік:

1. погоджує за поданням вченої ради закладу вищої освіти статут закладу вищої освіти чи зміни (доповнення) до нього;
  2. заслуховує щороку звіт керівника закладу вищої освіти та оцінює його діяльність;
  3. обирає комісію з трудових спорів відповідно до законодавства про працю;
  4. розглядає за обґрунтованим поданням наглядової або вченої ради закладу вищої освіти питання про дострокове припинення повноважень керівника закладу вищої освіти;
  5. затверджує правила внутрішнього розпорядку закладу вищої освіти і колективний договір;
  6. розглядає інші питання діяльності закладу вищої освіти.

У Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка вищим колегіальним органом громадського самоврядування є Конференція трудового колективу.

Відповідно до п. 7.1.2. Статуту Київського столичного університету імені Бориса Грінченка загальна кількість делегатів Конференції трудового колективу становить 501 особу, при цьому у складі має бути представлено всі категорії учасників освітнього процесу Університету: не менш як 75 відсотків складу делегатів становлять наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники Університету, які працюють за основним місцем роботи, і не менш як 15 відсотків (76 осіб) – виборні представники з числа студентів, які обираються студентами шляхом прямих таємних виборів у порядку, передбаченому положенням про студентське самоврядування. Делегати з числа працівників обираються зборами структурних підрозділів відповідно до встановлених Вченою радою Університету квот.

Голова Конференції трудового колективу:

Новохатько Леонід Михайлович, завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики, доктор історичних наук, професор

Секретар Конференції трудового колективу:

Анісімова Людмила Вікторівна, учений секретар Університету, кандидат філологічних наук, доцент

Постійно діючий керівний орган Конференції трудового колективу – Президія:

• Новохатько Леонід Михайлович, завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю;
  • Турунцев Олександр Петрович, в.о. ректора;
  • Анісімова Людмила Вікторівна, учений секретар Університету;
  • Трухан Олександр Феодосійович, голова Первинної профспілкової організації;
  • Виноградний Артем Вікторович, член Студентського парламенту Університету, студент 3 курсу Факультету української філології, культури і мистецтва.

Контакти:

(044) 428-34-10