Кан Ден Сік

Професор кафедри східної культури і літератури Факультету східних мов

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор політичних наук, професор

Біографія

Стаж педагогічної роботи у вищих закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації – 28 років.

1971 р. – Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю інженер хімік-технолог.

2007 р. – Отримав ступінь кандидата політичних наук.

2008 р. – Доцент кафедри мов і цивілізацій Далекого Сходу в Київському національному лінгвістичному університеті.

2019 р. – Отримав ступінь доктора політичних наук.

2020 р. – Професор кафедри корейської філології в Київському національному лінгвістичному університеті.

2017-2022 рр. – Завідувач кафедри корейської філології в Київському національному лінгвістичному університеті.

З 2023 р. - Завідувач Навчально-методичного центру кореєзнавства, професор кафедри східної культури і літератури Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Переклад політичних текстів, історія Кореї, політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку, проблематика Корейського питання, проблема об’єднання Кореї, міжнародні відносини Північно-Східної Азії та Індо-Тихоокеанського регіону, діалектологія та неологізми корейської мови.

Інше

• Завідувач Навчально-методичного центру кореєзнавства
  • Почесний президент Всеукраїнської асоціації корейців
  • Член консультаційної ради з питань мирного та демократичного об’єднання Кореї