Даукшас Лайма Вікторівна

Голова Первинної профспілкової організації студентів Університету

Біографія

У 2019 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, отримала диплом бакалавра за спеціальністю 035 Філологія (освітня програма: Українська мова і література) та здобула кваліфікацію бакалавра філології.

У 2021 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю 035 Філологія (освітня програма: Українська мова і література, зарубіжна література) та здобула кваліфікацію вчителя закладу загальної середньої освіти.

З червня 2021 року – методист навчального відділу Інституту філології.

З вересня 2022 року – методист «Студентського офісу №1».

З вересня 2022 року - аспірантка Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

З листопада 2022 року – голова Первинної профспілкової організації студентів Університету.

З жовтня 2023 року – помічник ректора.

Професійний і науковий інтерес

Активно займається розробкою методики формування культури фахового мовлення.

Коло наукових інтересів: методика навчання мовознавчих дисциплін у закладах вищої освіти, культура усного та писемного мовлення, культура фахового мовлення, мовні (мовленнєві) девіації у фаховому мовленні та шляхи їх подолання.